Instruktører

En oversigt over undervisere og hvilke hold de er tilknyttet, uddannelsesniveau opdateres senere.

 

Instruktør Tilsluttet hold: Uddannelse:  
Amalie Dawal Micromix, Minipiger, Juniormix    Billede på vej
Anette Thomsen Puslinge    
Anne-Marie Wøldike Forældre/Barn    Billede på vej
Camilla Poder Micromix, Showkids    
Caroline Muushardt Performance    Billede på vej
Cathrine Borre Forældre/Barn, 4H    Billede på vej
Cecilie Poder  Showkids    
Emilia Aldrev Showdance    Billede på vej
Emma Brandt Showkids, Micromix, drengehold    
Gitte Qvortrup Sport4Kids, Hjernegymnastik    Billede på vej
Karina Vestermark Jensen  Performance, Micromix, Åben Hal    
Kira Billenberg Nielsen Bootcamp Soft    
Lisbeth Sølvmose Sport4Kids    Billede på vej
Lærke Mie Bechmann  Micromix, Minipiger    
Merle Schultz  Styrke&Puls, Toning&Dans, Herrerne Aerobic + Zumbacertificeret  
Mia Billenberg Nielsen  Yoga    
Monica Morilla Fernandez Forældre/Barn    Billede på vej
Pernille Knak  Pilates    
Ronny Akkermann Juniormix    
Sophie Tougaard Toft Showdance    Billede på vej
Susanne Sundgaard Fitness Dans    
Tina Stær Nielsen  BootCamp    Billede på vej
Hjælpetrænere      
Alberte Scharling Minipiger    
Andrea Thejll Jakobsen Nuna    Billede på vej
Asger Berthelsen Micromix    Billede på vej
Camilla Frederiksen Minipiger,    Billede på vej
Camilla Stender Micromix    Billede på vej
Camilla Lynge Lundahl Puslinge    Billede på vej
Camilla Qvist Sibbern Puslinge    
Clara Brinch  Puslinge    
Clara Worsø Nuna    Billede på vej
Helena G S Pedersen Micromix    Billede på vej
Kamilla Kristiansen Puslinge    Billede på vej
Louise Lynge Lundahl Puslinge    Billede på vej
Louise Friis Martinsen  Puslinge    Billede på vej
Malthe Kragh Rosenvinge  Drengehold    
Nicole Damhøj Andersen Minipiger    Billede på vej
Rosa Maria Dyrlund Juul Micromix    
Sarah Angermann-Ougaard Micromix    Billede på vej
Sidney Aavang Hetner Juniormix, Minipiger    Billede på vej
Zilke Vive Bertelsen  Puslinge